Profesjonalny kojc dla psa wygodny dla Twojego pupila
Solidne kojce dla psów. Wykonane z profili i rur stalowych. Profesjonalnie spawane. Wszystkie łączenia spawane po całości, rurki spawane do okoła dzieki czemu nie ma możliwości wejścia rdzy. Czyni to również konstrukcję mocniejszą i stabilniejszą.
Kojce w rozmiarach standardowych, 2x2m , 2x3m, 3x4m . Różne wyskokości. Wykonujemy również pod indywidualne zamównienie
.
Wykonane są:
- z wysokiej jakości stali
- profesnonajlnie spawane po całości łączeń - łączymy stal z deską w różne konfiguracje
- solidna podłoga drewniana - dach z blachy trapezowej ocynkowanej lub powlekanej
- malowane natyskowo możliwość ocynku
- miska obrotowa
- wykonujemy każdy projekt
To już nasza kolejna genaracja kojcy. Teraz wszystkie kojce w standardzie maja przedłużany dach z przodu do 40cm i z tyłu do 10cm oraz wzmacniany front i boki.
Uwaga:
Nasze kojce sami składamy u klienta. Do Państwa należy przygotowanie podłoża w postaci bloczków lub innej podkładki pod podłoge. W gestii zamawiającego jest zabezpieczenie kojca przytwierdzając go do ziemi lub w inny sposób.