baner kojce

pracownia drewnostyl
zamow kurtyne online

Ochrona przed deszczem i chłodem czyli kurtyna do budy dla psa.

kurtyna do budy dla psa     Co zrobić w chłodne i deszczowe dni aby nasz pies miał cieplej w budzie. Jakie kurtyny kupić i jak je zamocować?
Na te pytania odpowiemy w tym artykule.

    Właściciele czworonogów zakupują często dobrze ocieplone budy dla psów, ale czy to wystarczy aby w budzie pies miał ciepło skoro wejście do budy jest otwarte i nie ma możliwości aby pies ugrzał sobie legowisko. Takim rozwiązaniem jest kurtyna do budy zakładana na wejście. Kurtynę taką należy zamocować na zewnętrznej części budy tak aby paski dobrze dolegały do ściany. Wiejący wiatr będzie dociskał kurtynę do wejścia a jednocześnie zabezpieczał przed dostawaniem się chłodu i deszczu. Kutyna do budy dla psa powinna być wykonana z dobrej jakości pasków PCV które są odporne na mróz. Przy zakupie kurtyna do budy należy pamiętać alby kurtyna była szersza od wejścia do budy i dłuższa. Ważne jest również aby paski były na zakładkę. Zakładki nie mogą być ani za duże gdyż będą utrudniały wejście psu do budy ani za małe bo nie będą izolowały od wiatru i deszczu.

kurtyny z PCV
kurtyna do budy Szukasz profesjonalnej kurtyny u nas możesz taką kupić. Podaj nam wymiary wejścia do budy a my wycenimy koszt kurtyny i zrobimy ją dla Ciebie.
Kurtyna do budy dla psa, wykonana z 2mm foli PCV odporna na mróz.
Solidnie wykonana z grubej deski, frezowana, heblowana i impregnowana na dowolny kolor.
Wykonujemy każde wymiary.

Zadzwoń lub napisz SMS albo skorzystaj z bramki email.

>>PRZEJDZ DO KONTAKTU<<

promocje

nowosci

strona responsywna logo polski produkt polskie drewno
Copyright 2016 © by pracowniadrewnostyl.pl   Desing by Sobza.